USŁUGI

DODATKOWE

Wyżywienie

W cenę pobytu w Modern Forest House wliczone jest śniadanie, istnieje ponadto możliwość skorzystania z restauracji Ferula mieszczącej się w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Na specjalne zamówienie dowozimy również catering – jesteśmy w stanie przygotować dedykowaną ofertę dań, aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych Gości. Marzy Wam się coś ekstra? Możemy zorganizować dla Was live cooking oraz coctail party!

Masaże

A co powiecie na relaksujące masaże, które ukoją Wasze zmysły, zregenerują ciała oraz oczyszczą umysł? Zdecydowanie warto skorzystać z takiej opcji! Z wyjątkowych zabiegów można skorzystać na terenie SPA w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** lub zamówić usługę z dojazdem masażystów do Modern Forest House! Spróbujcie – na pewno nie będziecie żałować!

Atrakcje

Chciałbyś skorzystać z dodatkowych atrakcji? Jesteśmy otwarci na pomysły! Ze swojej strony oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, kajaków, organizację muzyki na żywo, grillowanie, pool party, saunowanie, wieczorne kino plenerowe, garden party… i wiele, wiele innych rozwiązań! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły, a my postaramy się zapewnić atrakcje na najwyższym poziomie!

Call Now Button