EVENTY

Niebanalne miejsce na wyjazd integracyjny

Sekret udanego wyjazdu firmowego?

Dobry plan, pozytywnie nastawione osoby oraz… nietuzinkowe miejsce, które zaskoczy oraz da przestrzeń i możliwość dla wspólnej aktywności! Modern Forest House to idealny wybór na organizacje kameralnego spotkania o charakterze zawodowym, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Taras przy basenie umożliwia organizację koktajl party, w trakcie którego zapanuje luźniejsza atmosfera, natomiast zadaszenie ze stołami, grillem i paleniskiem to z kolei okazja do wspólnego posiłku. Każdy kąt Modern Forest House stwarza szansę do budowania pozytywnych relacji wewnątrz firmy – wystarczy je tylko pomysłowo wykorzystać.

Czas spędzony w naszym domu wypoczynkowym scementuje zespół oraz pozwoli poznać się od tej drugiej, nie tylko zawodowej strony. Okolice Modern Forest House pozwalają na ciekawe zaplanowanie czasu dla całej grupy osób. Paintball, spływ kajakowy czy przejażdżka rowerami wśród malowniczych lasów to tylko niektóre możliwości, jakie zapewniają pobliskie atrakcje.

Wszystko to wraz z możliwościami, jakie daje Modern Forest House to idealny przepis na udany wyjazd integracyjny!

Szkolenia i konferencje – prawdziwie kreatywna przestrzeń

Nasz dom sprawdzi się również w przypadku kameralnych spotkań biznesowych czy niebanalnych szkoleń i konferencji. Nietypowa sceneria zaintryguje zaproszone osoby, a dostępne możliwości pozwolą połączyć przyjemne z pożytecznym. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby prelekcje zorganizować na tarasie przy basenie. To unikatowa możliwość, która zdecydowanie wyróżni Wasze  wydarzenie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że przyjemna atmosfera sprzyja dochodzeniu do korzystnego porozumienia, a przerwy w szkoleniu można wykorzystać na coś więcej, niż tylko na kawę.

Modern Forest House został zaprojektowany w stylu maksymalistycznym, dzięki czemu zapewnia niezwykłe doznania estetyczne oraz pozytywnie wpływa na kreatywność. Dom charakteryzuje się bardzo bogatą aranżacją, zaskakującymi połączeniami, pełną paletą barw oraz wykorzystaniem każdej przestrzeni do wdrożenia niebanalnych i zaskakujących pomysłów. To prawdziwa designerska perełka, która potrafi zachwycić, zaciekawić i zainspirować. Modern Forest House jest idealną przestrzenią dla wszystkich osób zajmujących się pracą twórczą i nie tylko!

Ślub i wesele w niestandardowych przestrzeniach

Niezwykły klimat domu pokochały również zakochane pary. Na terenie Modern Forest House organizowane są bowiem również śluby. Wesela w stylu rustykalnym wśród blasku lampek oraz świec nad basenem to gwarancja wyjątkowej celebracji tego najważniejszego przecież dnia w życiu. Niepowtarzalna atmosfera, bliskość natury oraz poczucie prywatności sprawią, że Wasze uczucie będzie kwitło już u zarania formalnego związku!

Przestrzeń Modern Forest House idealnie nadaje się też do organizacji weselnego koktajl party przy basenie lub pod zadaszonym tarasem. Efektowny design obiektu oraz przepiękna okolica to ponadto fantastyczna sceneria dla niezapomnianych zdjęć weselnych. Modern Forest House to dom, który został wręcz stworzony do szalonych imprez do białego rana. Wasi goście będą wspominać to wesele jeszcze przez długie lata!

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z działem imprez grupowych:

Kinga Janusz

+48 16 736 11 20 wew. 3
+48 531 531 091
eventy@bacowkaradawa.pl

 

Call Now Button