OKOLICA

Gdzie znajduje się MODERN FOREST HOUSE?

Dom wypoczynkowy zlokalizowany w niewielkiej miejscowości Radawa, która jest kwintesencją spokojnej podkarpackiej wsi. Niespieszne tempo życia, wysoka jakość powietrza bogatego w jod, dziewicza i bujna roślinność… wszystko to sprawia, że w Modern Forest House odpoczywa się w harmonii z naturą.

Dom wypoczynkowy znajduje się dosłownie po środku malowniczego sosnowego lasu. Zapewnia to niezwykłą bliskość przyrody, ciszę oraz sielankową atmosferę. To miejsce, gdzie można spokojnie zapomnieć o bieżących troskach, a także wypoczywać z dala od pędu codzienności oraz wielkomiejskiego zgiełku. Przebywając w nowoczesnym i luksusowym Modern Forest House można jednocześnie cieszyć się także nieskażonym środowiskiem oraz zaciszną lokalizacją.

Liczne ścieżki piesze i rowerowe prowadzące wśród lasów pozwalają na aktywny wypoczynek, a świeże powietrze aż zachęca do zaczerpnięcia go pełną piersią. Prawdziwy raj dla siebie znajdą więc tu wszyscy pasjonaci biegania czy nordic walking.

Warto dodać, że przez Radawę przepływa rzeka Lubaczówka, na której organizowane są spływy kajakowe. Miejsce to wyjątkowego uroku nabiera również wieczorem oraz porą zimową. Patrząc w rozgwieżdżone niebo nieskażone światłem można poczuć się tu niczym w miejscu odciętym od świata oraz z dala cywilizacji.

W takich chwilach bledną wszelkie zmartwienia i z łatwością można skupić się na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi, z którymi spędza się wspólny czas w Modern Forest House.

Call Now Button