O domu

Harmonia i wyciszenie

Marzysz czasem, aby po prostu rzucić wszystko, wyjechać na odludzie i poczuć harmonię z przyrodą? A może potrzebujesz niebanalnego miejsca i prywatności? W takim razie Modern Forest House – całoroczny dom wypoczynkowy usytuowany w sercu sosnowych lasów – to obiekt, którego szukasz!

Modern Forest House to miejsce, które idealnie nadaje się do wypoczywania w zgodzie z naturą. Na jego terenie zaprojektowano strefę spa, w której znajdziecie całoroczną beczkę z gorącą wodą pod gołym niebem z której można korzystać także w okresie panowania bajecznej, zimowej scenerii, hamak rozciągnięty pomiędzy drzewami, podgrzewany sezonowo funkcjonujący od majówki do końca września basen zewnętrzny, saunę… a to tylko niektóre elementy, które zapewniają harmonijny relaks.

Na wszystkich gości czeka bowiem również przestronny, zadaszony taras z grillem i paleniskiem – w końcu na świeżym powietrzu wszystkie posiłki smakują w wyjątkowy sposób. Warto pamiętać, że z tarasu dostaniesz się także bezpośrednio do sauny fińskiej.

Cała przestrzeń Modern Forest House została zaprojektowana tak, aby sprzyjać wypoczynkowi oraz wyciszeniu. Materiały wykorzystane do realizacji obiektu nawiązują do otaczającej go natury. Potężne przeszklenia wpuszczają do wnętrz duże ilości naturalnego światła oraz wręcz zapraszają przyrodę do środka. Kameralny kominek w salonie buduje zaś niezwykle sielankową atmosferę.

Modern Forest House znajduje się w niewielkiej miejscowości Radawa na Podkarpaciu, która słynie z niezwykle bujnej i dziewiczej przyrody oraz czystego powietrza o dużej zawartości prozdrowotnego jodu. Dom znajduje się na ogrodzonej działce zapewniając tym samym pełną prywatność i swobodę. To miejsce, w którym łatwo zapomnieć o otaczającym świecie i troskach codzienności!

Radość, emocje i wypoczynek

Modern Forest House daje przestrzeń i możliwości. Dom może ugościć 12 osób. Obiekt zapewnia również 8 stanowisk parkingowych. Liczne udogodnienia sprawiają, że każdy poczuje się tutaj jak u siebie w domu. W obiekcie mile widziane są również zwierzęta!
Modern Forrest House sprzyja budowaniu relacji i cieszeniu się chwilami w najbliższym gronie. Właśnie dlatego pobyt w tym miejscu to doskonała szansa dla rodzin oraz przyjaciół na wzmocnienie wzajemnych więzi. Na najmłodszych czeka tu zewnętrzny plac zabaw czy piłkarzyki, dzięki czemu można spędzić przyjemne i wartościowe chwile z dziećmi. Wolicie aktywny wypoczynek? Boisko do koszykówki oraz stół do tenisa czekają!

Dobrym pomysłem na wspólne spędzenie czasu będzie też seans filmowy, który zorganizujecie w wewnętrznej strefie wypoczynkowej. Zaprojektowana w postaci niecki wypełnionej poduchami i pufami, idealnie nadaje się do beztroskiego i komfortowego relaksu.
Latem można zresztą przygotować kino plenerowe nad basenem – to opcja, z której zdecydowanie warto skorzystać!

W domu

Call Now Button